каталог дверей ON-Line
г. Киев, ул. Малая Кольцевая, 6 • БЕЗ ВЫХОДНЫХ • 10.00 - 20.00
380 (95) 2827 666
Входные Межкомнатные Фурнитура Полы Мебель Лестницы Услуги

Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante

Салон Elegante запрошує скористатись можливістю придбати вхідні двері зі святковими знижками до -50%. Розмір знижки залежить від матеріалу покриття, фурнітури, виробника та стандартних чи не стандартних розмірів. 
В салоні представлені вхідні двері для квартир та приватних будинків. 


Двері виготовлені в різноманітних стилях та з різних видів матеріалів, в залежності від призначення чи вподобань. Зовнішні та внутрішні облицювання можуть бути з масиву деревини чи МДФ. Різноманітний вибір покриття дверного полотна: лак, фарбування, плівка Vinorit та інше. Особливу увагу заслуговують моделі зі склопакетом, художньою ковкою, різьбленням чи фрезуванням. Ви маєте змогу обрати двері стандартних розмірів чи замовити індивідуальний проект. Надаються послуги дизайнера та конструктора.

Також Ви можете переглянути каталог на сайті:
Стела
Нові двері
Fado
Albi
Aplot
Саган

Особливу увагу слід приділити вхідним дверя від компанії Стела

До Вашої уваги відеоогляди салону Elegante та компанії Стела.

Акція дійсна до 15.01.16.

Подробиці за телефоном:
(098)3993838

Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante Святкова акція на вхідні двері в салоні Elegante
Приезжайте в первый гипермаркет дверей
3000 м2 выставочных площадей • 70 ведущих фабрик • Свыше 3500 полотен • Кафе • Wi·Fi
Мобильная версия